شبکه من و تو یک برنامه ای در خصوص گروه هکر آهک گذاشت(در مورخ 1397/6/1 واعلام کردند که بسیاری از سایت های سپاه را هک کردند. جالب است که سپاه یک ارگان نظامی و مهم است و به هر حال اسناد آن در دست دشمن ، یک موفقیت است برای ضد انقلابی ها ! اما آن شیطانی که پشت آن ماسک قایم شده ، اعلام می کند که هک سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بزرگ ترین موفقیت ما است ؛ قبل از هک این سایت نیز ، سایت های وابسته به سپاه را نیز هک کرده بودیم . در اینجا باید فکر کنیم که وزارت ارشاد یک سازمان مهم یا سپاه یک سازمان مهم تر؟؟!!

احمقانی مانند این ها ، چه فرضیه ای دارند که نامه های محرمانه و حیاتی حکومت ، در سایت های اینترنتی قرار بگیرد .! بهتر است شبکه من و تو ، بار و بندیل فتنۀ خود را جمع کند چون لشکر سایبری به زودی تمامی اسناد های شبکه های شما (من و تو ) و امثال اینها را افشا خواهد کرد.به همین دلیل می گوییم نابودی فتنه و آغاز نابودی دشمنان !!!

برای نابودی عجله ای نداریم !!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بامداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. نیازمندی های ایران همچنین شما اعتیاد به اینترنت | هنرستان شهید عسگری آموزش مطالب علمی و دانشجویی Jahansazpolymer world of data پی‌کار فتوبلاگ 78